Counter Strike

Ogłoszenie

PILNE! Administracja forum odda tytuł administratora chętnemu do prowadzenia aktualnych 1250 użytkowników i rozwijania forum ku chwale. W razie zainteresowania proszę pisać na shiba_grafik@prokonto.pl (15.09.13) Licznik odwiedzin:

  • Index
  •  » Reklama
  •  » http://csgotokens.com - serwis z tokenami - sposób na skiny/kosy

#1 2017-02-07 12:30:00

Stypek

http://img512.imageshack.us/img512/4613/botranga.jpg

Zarejestrowany: 2017-02-07
Posty: 2
Punktów :   

http://csgotokens.com - serwis z tokenami - sposób na skiny/kosy

Jak dodać kosy/skiny/rękawiczki na serwer CS:GO aby Valve nie zbanowało Twojego konta? Użyj serwisu http://csgotokens.com.

http://csgotokens.com/images/logo200.gif

Serwis jest polski i oferuje bardzo atrakcyjne ceny. Każdy użytkownik na start dostaje GRATIS 3 tokeny - wystarczy to dla jednego serwera na tydzień, możesz więc spokojnie przetestować usługę!

A na czym to polega?

Valve banuje serwery za niedozwolone pluginy, ale to już pewnie wiesz. Można tego łatwo uniknąć - instalujesz plugin do sourcemoda http://csgotokens.com na swoim serwerze CS:GO. Plugin automatycznie łączy się ze stroną http://csgotokens.com i pobiera token na serwer. Gdy Valve zbanuje tego tokena, to plugin automatycznie to wykryje i pobierze nowego tokena. I tak w kółko. Twój serwer jest cały czas online a gracze mogą się cieszyć z skinów/kos/rękawiczek, za które serwer zostałby w normalnych warunkach zbanowany.

Ostatnio edytowany przez Stypek (2017-02-07 12:33:02)

Offline

 
  • Index
  •  » Reklama
  •  » http://csgotokens.com - serwis z tokenami - sposób na skiny/kosy
Grafika - nasze oczy na świat Shinobi-Douro - Droga Shinobi Wszystko o Counter Strike Harry Potter RPG narutoogra.pun.pl Kawiarenka Wszystko o grze Call of Duty 2 Katalog stron meble kuchenne - gdynia, meble kuchenne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs.pun.pl grzejniki kermi wrocław wynajem autobusów Piła