Counter Strike

Ogłoszenie

PILNE! Administracja forum odda tytuł administratora chętnemu do prowadzenia aktualnych 1250 użytkowników i rozwijania forum ku chwale. W razie zainteresowania proszę pisać na shiba_grafik@prokonto.pl (15.09.13) Licznik odwiedzin:


#1 2009-05-07 17:08:51

Shiba

http://img12.imageshack.us/img12/6586/adminrta.jpg

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 205
Punktów :   

DibaloMod - Łowca i Ninja

Ostatnio grałem trochę na DiabloMod. Fajna sprawa. Znam się na dwóch klasach. Jeżeli czegoś mi zabraknie - dopisujcie.

Zacznę od łowcy... To moja ulubiona klasa, którą gram najczęściej. Jej znakiem rozpoznawczym jest kusza, która może strzelać nożami zadając obrażenia mniej-więcej takie jak scout. Wybierając łowce musisz pamiętać żeby mieć jedną rezerwową, mocną broń, ponieważ pocisk z kuszy leci powoli, a przeładowywanie trwa bardzo długo.

Załóżmy, że jesteś w CT, wybrałeś klasę łowca i masz około 3000$... Radzę kupić taki ekwipunek:
-MP5, bardzo dobra broń na DM. Świetna na Ninjów i na innych łowców, paladynów i barbarzyńców.
-Deagle/USP. Zalezy, czy grasz z dużą ilością Ninjów, czy nie. Jeżeli Ninjów jest kupa zostaw USP, jeżeli nie to bierz Deagl'a.
-Kevlar, na DM to podstawa, ponieważ ilość HP i KP odgrywa bardzo ważną rolę.
-FlashBang, zawsze mam przy sobie.
-Zestaw do rozbrajania.

Teraz, jak grać? Proste. Starasz się utrzymywać albo bardzo długi, albo bardzo krótki dystans do miejsca, w którym może ewentualnie być przeciwnik. Idziesz z kuszą (chwytasz ją klikając na 3 i na Reload) ustawioną na wysokości klatki piersiowej. Zauważyłeś wroga? Strzel odrazu i natychmiastowo, nie zależnie od sytuacji zmień na MP5. Jeżeli dalej żyje to wal Full-Auto. Dobrym rozwiązaniem jest również AWP z kuszą i USP, ale to zabiera kupę kasy.

Ninja jest niewidzialny, ma jedynie nóż (no chyba, że zdobędzie noże do rzucania), ale widać jego cień i minimalnie zarysy. Posiada również "Super Jump", czyli wspaniały skok pod niebo. Myślisz, że to idealna klasa? Nie. Posiada dwa wielkie minusy. 1 - słychać jego kroki, jak każdego innego, 2 - jak dobiero zaczynasz to raczej nikogo na wyższym poziomie nie ubijesz, ponieważ ten bardzo niski poziom HP na odsłoniętym polu całkowicie Cię skreśla, na jakąkolwiek walkę.

Teraz Ninja, dla odmiany TT. Jedyne co kupujesz to Kevlar + Helmet, bo tylko to możesz kupić. Trzymaj się albo bardzo dużych, otwartych przestrzenie, gdzie możesz uciekać skokami, albo bardzo małych, gdzie zasięg noża wydaje się być większy. Czas na jakąś sytuację z walki... Jeżeli tylko Cię zauważą - kryj się, albo rusz zdcydownie, wszystko stawiając na jedną kartę. Jeżeli przeciwnik szuka Cię na ziemii wyskocz i... Wskocz mu na głowę! Tak, nie pomyliłem się. Ninja potrafią to robić po czym walą Head'a z noża. xD Fajnie to wygląda. ;p Jeżeli szuka Cię w powietrzy spadnij. Jeżeli atakujesz przeciwnika od przodu podbiegnij na 10 m i wyskocz. Jeżeli od przodu zbliżysz się do wroga najprawdopodobniej zginiesz. Ataki od tyłu muszą się kończyć po jednym cięciu fragiem. Inaczej, w większości przypadków zginiesz.

Jeżeli czegoś w arcie brakuje to piszcie, postaram się wyjaśnić.

Liczę na komentarze i ocenki.


http://img513.imageshack.us/img513/8507/aniani.gif

Offline

 
Grafika - nasze oczy na świat Shinobi-Douro - Droga Shinobi Wszystko o Counter Strike Harry Potter RPG narutoogra.pun.pl Kawiarenka Wszystko o grze Call of Duty 2 Katalog stron meble kuchenne - gdynia, meble kuchenne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKantory Rzeszów pedicure do domu